Harilik ime

Akna taga sadas peenikest uduvihma ja hommik ähvardas kohe muutuda õhtuks, sügisene koolivaheaeg oli ammu möödas, aga talvist koolivaheaega peab veel ootama ja ootama… Kuid mis parata!
Ja äkki üllatus – kooli aktusesaalis hakkas suurel vahetunnil mängima lõbus muusika ja mööda põrandat, seinu ja lage hüplesid muusika taktis värvilised tulukesed. Meeleolu muutus kohe kevadiseks, tuli tahtmine tantsida, mängida sõpradega ja novembri halb ilm oli täiesti tähtsusetu.

Tavaline ime!
Selle ime loojad olid: disainer Julia Havanskaja ja tema külalised – sotsiaalvõrgustiku grupi «Tallinna päkapikud» osalejad ning Julia Kruteeva, kunstnik Jekaternburgi linnast, kes kogunesid 3. novembril hotellis L'Ermitage.
Tänu nende toetusele sai Tallinna Kadaka Põhikool võimaluse muretseda värvimuusika seadme pidulike ürituste, mängude läbiviimiseks ja rõõmsa atmosfääri loomiseks, sõltumata ilmast akna taga ja koolis saadud hinnetest. Ootamatu üllatus rõõmustas nii väikseid kui ka vanemaid õpilasi.
Kui kool teeb valikuid, millele raha kulutada, siis on prioriteetideks õppimine, tervis ja laste ohutus. Kuid vahel tahaks midagi muinasjutulist ja hoopis eriliselt südant rõõmustavat! Küllap ongi selleks välja mõeldud kingitused, et lubada endale kõige soovitumaid mänguasju.
On suurepärane kui täiskasvanud ühinevad selleks, et lapsi rõõmustada, eriti kui need lapsed on erivajadustega lapsed.
Äärmiselt suur tänu nendele säravatele ja hoolivatele inimestele!

LED_uus