Teatrifestival „Savilind“ 2016

Juba mitmendat aastat järjest võtavad meie õpilased osa erivajadustega laste ja noorte teatrifestivalist „Savilind“. Igal aastal on kool saanud mälestuseks festivali sümboli – väikese savist linnukese. Sellel aastal oli meie laste esinemine eriti edukas. Neljanda klassi õpilased said etendusega „Tare-tareke“ festivali laureaatideks! Vaatajad tervitasid soojalt Tartu Sadamateatri suurel laval esinenud väikeseid artiste. Laste hoogne, siiras esinemine ja originaalsed kostüümid kutsusid kõikides kohalolijates esile positiivsed emotsioonid. Menuka teatrietenduse valmistasid koos oma õpilastega ette õpetajad Inna Myuyur, Irina Daar ja Jelena Nossovitš. Soovime meie noortele näitlejatele edu ka järgmisel aastal!

kiituskiri