Kooli sünnipäev

Märts on meie jaoks alati pidulik. See ei ole mitte ainult esimene kevadkuu, see on ka kuu, mil me tähistame oma kooli sünnipäeva. Sel aastal korraldasime me peo märtsi viimase päeval, 31. märtsil.

Tõenäoliselt on see esimene sünnipäev, kus ei toimunud traditsioonilist kontserti aulas, ei olnud pidulikult riietatud ja rõõmsameelseid külalisi… Seetõttu oli natuke kurb, aga sellegipoolest pidupäev õnnestus.

Praktiliselt iga klass valmistas ette oma videoõnnitluse koolile. Need olid imeilusad laulud, luuletused, tantsud ja õnnesoovid. Ja ka meie lemmik, koolikass Bonja, piilus igasse klassi sisse. Ta tervitas lapsi ja õnnitles kõiki kooli sünnipäeva puhul. Kahjuks ei olnud kõiki õpilasi koolis, kes on haige, kes distantsõppel. Nende jaoks salvestas kass Bonja oma videoõnnitluse.

37 aastat – ilus daatum, õitsemise ja paremasse lootmise aeg. Loodame, et järgmisel aastal korraldame me tõelise peo. Palju õnne sünnipäevaks, meie kallis kool!