« Kellega sõbrustavad võlurid ? Aga nendega, kes neisse usub!»

On saabunud aasta kõige muinasjutulisem aeg – detsember – imede ootus. Muidugi usuvad lapsed imedesse rohkem kui täiskasvanud, kuid kas ei või täiskasvanud muutuda kasvõi lühikeseks ajaks headeks võluriteks?
Selleks, et saada võluriks pole vaja spetsiaalselt õppida ja teha võlukunsti eksameid. On vaja omada head südant, avatud hinge ja … väheke julgust.

Juhtuski nii, et novembris võttis Tallinna Kadaka Põhikooli (kool, kus õpivad hariduslike erivajadustega lapsed) hoolekogu esimees julguse kokku ja pöördus läbi sotsiaalvõrgustiku kõigi hoolivate inimeste poole üleskutsega aidata täita laste argipäevad huvitavate sündmuste ja eredate muljetega.

Üleskutsele vastasid head ja südamlikud inimesed. Kogu Tallinna Kadaka Põhikooli pere tänab: Tatjana Novoženina’t – õpilaste kutsumise eest balletietendusele «Valgete malendite kuningriigis» KUMU Kunstimuuseumis, Ljudmilla Gosteva’t – võimaluse eest külastada kaasaegset Apollo kino ning tema kannatlikkus eest meie õpilastele kinorepertuaari valikute tegemisel, Aleksandr Krestin’it tasuta piletite eest etendusele «Barboskinid: Raamaturiiuli saladused», Jelena Izborski’t ja kogu Vene Teatri kollektiivi – meie õpilaste peredele kingitud esietenduse « Muinasjutt Tsaar Saltaanist» eest, heategevusfondi Artalliance MTÜ ja Kristina Käis’i – magusa üllatuse eest, mis ootas lapsi pärast etendust.
Suure tänu soovime öelda ekskursioonijuhile Natalja Veselovale ja tema kolleegidele mängulise ekskursiooni eest Eesti Ajaloomuuseumis, veel eesseisvate ekskursioonide eest Eesti Nukukunsti Majas ja jõuluõhtuses Tallinnas. Täname agentuuri Leon Travel OÜ – imelise päevase ekskursiooni eest Tallinna linnas. Täname Svetlana Jantšek’it, kes on kutsunud meie õpilasi ja õpetajaid etendustele.
Tänu Tatjana Zabašta'le toimub Eesti Nukukunsti Majas meie kooli õpilaste heategevuslik näitus-müük, millest saadud tulu kasutatakse vähekindlustatud laste loominguliste võimete arendamiseks.
Kui hea, et meie linnas on kõik need toredad inimesed – väikestviisi võlurid, kes kinkisid lastele kõige olulisema – rõõmsad muljed, oma aja ja tähelepanu!