Emadepäev Vene Teatris

12. mail toimus Vene Teatris traditsiooniline heategevuslik galakontsert „Ema kinkis elu“. Pealtvaatajaid ootasid laulud, tantsud, akrobaatilised numbrid ja parimad lastekollektiivid. Kontserdi organiseerija oli heategevuslik fond ARTALLIANCE. Tänu korraldatud kontsertidele ja sponsorite kaasamisele õnnestub anda sihtotstarbelist abi eriarenguga lastele.

Meie kooli õpilased on juba mitu aastat osalenud sel üritusel, sel korral esinesid nad M. Tariverdievi muusikale loodud etendusega „Väike prints“. Toimus suurepärane ühtesulamine: koos esinesid laval professionaalse vokaalmuusika esitaja Vene Teatri näitleja Anastasia Tsubina ning hooldusklasside ratastoolitantsijad ja väike abi- ja t-klasside orkester. Andekad lapsed ja täiskasvanud kogub lavale kokku ja korraldab kontserdi Vene Teatri näitleja ja fondi asutaja Larissa Savankova. Ta ütles südamlikud tänud meie lastele, aga mõnesid autasustas kingituste ja sertifikaatidega. See pole esimene kord, kui fond abistab meie lapsi.

Oleme rõõmsad meie sõpruse ja meie laste võimaluse üle astuda üles professionaalsel laval!

Ema kinkis elu - 1 Ema kinkis elu - 2