„ Alternatiivne kommunikatsioon kui lapsega suhtlemise vahend“.

Lugupeetud vanemad! 24. novembril (teisipäev) kell 17:00 kutsume teid järjekordsele lastevanemate klubi kohtumisele, mis on pühendatud teemale „ Alternatiivne kommunikatsioon kui lapsega suhtlemise vahend“. (registreerimine) Te saate teada, mis on alternatiivne kommunikatsioon, millised altenatiivse kommunikatsioonivahendid eksisteerivad ja milliseid neist kasutatakse meie koolis. Me räägime, kui oluline on õpetada mitterääkivale lapsele oma vajaduste, soovide ja tunnete väljendamist, mis aitab ennetada lapse probleemset või agressiivset käitumist. Te tutvute mõistega „visuaalne ajakava“, saate teada, kuidas selle abil struktureerida lapse tegevust. Eripedagoog Marina Gorbunova püüab vastata teid huvitavatele küsimustele. Samuti oleme rõõmsad, ku te jagate enda kogemusi alternatiivse kommunikatsiooni küsimustes. Ootame kõiki soovijaid!