Õppeaasta avaaktused

 1. septembril toimuvad aktused järgmistel aegadel:
  9.00 – 2.– 9. lihtsustatud õppe klassid
  10.30 – 2. – 12. toimetulekuõppe klassid; hooldusõppe klassid
  12.00 – 1. klassid

Tallinn korraldab õpilaste vaktsineerimise augusti lõpus koolides

Augusti kahel viimasel nädalavahetusel, 21. ja 22. augustil ning 27.-29. augustil korraldab Tallinn koolides vaktsineerimise Covid-19 vastu. Eelkõige oodatakse vaktsineerima 12-18-aastaseid õpilasi, nende perekondi, kuid ka teisi ümberkaudseid elanikke. Vaktsineerimiseks koolides eelregistreerima ei pea.

„Selleks, et koolitöö saaks algaval õppeaastal tavapärasel viisil toimuda, kutsume eraldi vaktsineerima õpilasi. Loomulikult on vaktsineerimine vabatahtlik ja lapsevanem peab selleks andma oma nõusoleku. Olen kindel, et meie inimesed, sealhulgas õpilased, kes PISA testide poolest on arenenud riikide tipus, suudavad kriitiliselt analüüsida ka praegust olukorda, vaktsineerimise poolt- ja vastuargumente ning teevad teadliku valiku,“ ütles linnapea Mihhail Kõlvart.

Õpilaste vaktsineerimiseks kasutatakse vaktsiini Pfizer/BioNTech Comirnaty, mida on selle vanuserühma vaktsineerimiseks soovitanud riiklik immunoprofülaktika ekspertkomisjon. Tervishoiuteenust pakuvad Ida-Tallinna Keskhaigla, Lääne-Tallinna Keskhaigla, Tallinna Kiirabi ning SA Tallinna Koolitervishoid.

Vaktsineerimine toimub kõigis linnaosades – ühtekokku 16 koolis üle linna. 21.-22. augustil toimub vaktsineerimine Kesklinnas Tallinna Reaalkoolis (Estonia pst 6), Lasnamäel Tallinna Läänemere Gümnaasiumis (Vormsi 3) ja Tallinna Laagna Gümnaasiumis (Vikerlase 16), Haaberstis Tallinna Järveotsa Gümnaasiumis (Järveotsa tee 31), Mustamäel Tallinna 32. Keskkoolis (Kiili 10) ja Põhja-Tallinnas Pelgulinna Gümnaasiumis (Mulla 7).

27.-29. augustil on vaktsineerimine Kesklinnas Tallinna 21. Koolis (Raua 6), Kristiines Tallinna Kristiine Gümnaasiumis (Nõmme tee 32), Lasnamäel Lasnamäe Gümnaasiumis (Pae 59) ja Tallinna Kuristiku Gümnaasiumis (K. Kärberi 9), Pirital Pirita Majandusgümnaasiumis (Metsavahi tee 19), Haaberstis Tallinna Õismäe Vene Lütseumis (Õismäe tee 28), Mustamäel Tallinna 53. Keskkoolis (J. Sütiste tee 42) ja Tallinna Tehnikagümnaasiumis (Sõpruse pst 187), Nõmmel Tallinna Nõmme Põhikoolis (Raudtee 68) ja Põhja-Tallinnas Ehte Humanitaargümnaasiumis (Ehte 9).

Head aega, kool!

Tere, suvevaheaeg!

Hubi jooks

 1. mail osalesid meie õpilaskodu kasvandiku traditsioonilisel kevadisel jooksukrossil Sütiste pargis.
  Kõigile osalejatele on see alati unustamatute muljetega pidupäev. Lastele on see uus kogemus – oskus näidata oma võimeid. Oli palju ärevust, aga kõik tulid toime ja näitasid häid tulemusi.
 2. koht – Erik S.,
 3. koht – Daniil A.,
 4. koht – Daniil L.
  Häid tulemusi näitasid ka Arina I., Mihhail G. ja Artur M.
  Kõige noorem võistlusest osavõtja oli esimese klassi õpilane Sandra K., kes sai osalemise eest diplomi.
  Kuldne karikas esimese koha eest võistkondade arvestuses on meie! Oleme oma sportlaste üle uhked, jätkake samamoodi!

Kooli sünnipäev

Märts on meie jaoks alati pidulik. See ei ole mitte ainult esimene kevadkuu, see on ka kuu, mil me tähistame oma kooli sünnipäeva. Sel aastal korraldasime me peo märtsi viimase päeval, 31. märtsil.

Tõenäoliselt on see esimene sünnipäev, kus ei toimunud traditsioonilist kontserti aulas, ei olnud pidulikult riietatud ja rõõmsameelseid külalisi… Seetõttu oli natuke kurb, aga sellegipoolest pidupäev õnnestus.

Praktiliselt iga klass valmistas ette oma videoõnnitluse koolile. Need olid imeilusad laulud, luuletused, tantsud ja õnnesoovid. Ja ka meie lemmik, koolikass Bonja, piilus igasse klassi sisse. Ta tervitas lapsi ja õnnitles kõiki kooli sünnipäeva puhul. Kahjuks ei olnud kõiki õpilasi koolis, kes on haige, kes distantsõppel. Nende jaoks salvestas kass Bonja oma videoõnnitluse.

37 aastat – ilus daatum, õitsemise ja paremasse lootmise aeg. Loodame, et järgmisel aastal korraldame me tõelise peo. Palju õnne sünnipäevaks, meie kallis kool!