okt. 06

5 oktoobril meie kool tähistas õpetajate päeva

sept. 28

Euroopa spordinädal

21-25 septembris meie kool osales Euroopa spordinädalal.

sept. 23

Sügisjooks Sütiste pargis

22. septembril toimus traditsiooniline sügisjooks Sütiste pargis Mustamäel.

Võistlusest võtsid osa kahe spordiklubi ja meie kooli õpilaskodu võistkonnad. Läbi metsa joosta ei olnud lihtne, aga see just teebki jooksukrossi eriliseks ja huvitavaks. Meie lapsed said 2 km 200 m jooksus koheselt edumaa ja saavutasid võistkondade arvestuses 1. koha!

Ariadna S. saavutas tüdrukute arvestuses oma vanusegrupis 3. koha, aga Aleksandr A. –
oma vanusegrupi poiste arvestuses 2. koha.

Meie võistkonna koosseis: Aleksandr, Daniil, Liza, Ariadna, Sandra, Mihhail K., Mihhail G., Arina, Artur, Mark, Daniil, Svetlana-Elizabet.

Õnnitleme lapsi võidu puhul!

sept. 22

Selgunud on Tallinna aasta silmapaistvamad haridustöötajad ja -teod

Nagu igal sügisel, tunnustab Tallinn ka tänavu aasta haridustöötajaid ja -tegusid. Linna tänu ja õnnitlused annavad edasi abilinnapea Vadim Belobrovtsev ning haridusameti juhataja Andres Pajula õpetajate päeva eel, 2. oktoobril Tallinna Lauluväljaku klaassaalis.

Tallinn tunnustab ja tänab ka meie kooli haridustöötajaid:

Aasta klassijuhataja 2020: Olga Darwish

Aasta põhikooli aineõpetaja 2020: Jelena Nossovitš

Õnnitleme!

sept. 15

Koolisisene fotonäitus „Minu sügis“

Esimene koolinädal algas pildistamisega. Õpilased ja nende õpetajad tegid foto teemal „Minu sügis“. Fotosid sai väga palju, kõik olid eredavärvilised ja ilusad. Tegime neist virtuaalse fotonäituse ja 14. septembril sai igaüks oma klassis imetleda sügise ilu.

vaatamiseks vajutage nuppu

Older posts «