Kooli sünnipäev

Märts on meie jaoks alati pidulik. See ei ole mitte ainult esimene kevadkuu, see on ka kuu, mil me tähistame oma kooli sünnipäeva. Sel aastal korraldasime me peo märtsi viimase päeval, 31. märtsil.

Tõenäoliselt on see esimene sünnipäev, kus ei toimunud traditsioonilist kontserti aulas, ei olnud pidulikult riietatud ja rõõmsameelseid külalisi… Seetõttu oli natuke kurb, aga sellegipoolest pidupäev õnnestus.

Praktiliselt iga klass valmistas ette oma videoõnnitluse koolile. Need olid imeilusad laulud, luuletused, tantsud ja õnnesoovid. Ja ka meie lemmik, koolikass Bonja, piilus igasse klassi sisse. Ta tervitas lapsi ja õnnitles kõiki kooli sünnipäeva puhul. Kahjuks ei olnud kõiki õpilasi koolis, kes on haige, kes distantsõppel. Nende jaoks salvestas kass Bonja oma videoõnnitluse.

37 aastat – ilus daatum, õitsemise ja paremasse lootmise aeg. Loodame, et järgmisel aastal korraldame me tõelise peo. Palju õnne sünnipäevaks, meie kallis kool!

Vastlapäev

KOHTUMISENI

Toredat koolivaheaega (22.02-28.02) kõigile!

Puhake ja koguge jõudu! Olge terved ja hoidke oma lähedasi!

Kohtume juba kevadel, 1. märtsil. Märtsis ootab meid ees lihavõttenädal ja kooli sünnipäev

EESTI VABARIIGI AASTAPÄEV

19. veebruaril tähistasid meie kooli õpilased ja õpetajad Eesti Vabariigi aastapäeva. Lapsed lugesid ilusaid eestikeelseid luuletusi, tantsisid, laulsid laule ja vastasid Eesti kohta käivatele viktoriiniküsimustele. PALJU ÕNNE, EESTI!

SÕBRAPÄEV

12. veebruaril tähistasid meie kooli õpilased sõbrapäeva.

Iga klass kujundas oma sõbrapuu, pannes sinna ainult positiivseid emotsioone. Sõbrapuu kujundamine liitis õpilasi veelgi rohkem ühtseks klassiks. Loodame, et sõbrasuhted jäävad püsima aastateks.