nov. 13

TIHASEPÄEV

12. novembril oli meie koolis tihasepäev. Lapsed valmistasid lindudele toidumaju ja puistasid neisse maiuspalu meie väikestele sõpradele. Toidumajad said  erilised ja ilusad ja me loodame, et need meeldivad ka lindudele. Sest varsti tulevad ju külm talv ja lindudel läheb väga raskeks endale toitu hankida.  Aga koos meie lastega – loodusesõpradega – pole see raske!

nov. 11

MARDIPÄEV

10. novembril tähistati mardipäeva. Kahjuks sel aastal mardisandid ei saanud käia kõigis klassides, aga lapsed ei kurvastanud. Oli ju igaüks neist hõivatud oma unikaalse maski valmistamisega. Maskid tulid välja lausa imelised!

nov. 07

ISADEPÄEV

6. novembril tähistati meie koolis isadepäeva. Lapsed orienteerusid koos isadega pargis ja kooli territooriumil. See oli nii põnev, et isegi koju ei tahetud minna! Õpilased ei unustanud ka kingitusi teha: mõned tegi lipsud, mõned aga meisterdasid kaardid. Iga kingitus oli unikaalne, oli see ju tehtud armastusega.

okt. 26

SIPSIKU NÄDAL

Koolivaheaja viimasel nädalal tutvus meie kooli iga klass imelise ja hea Eno Raua Sipsikuga. Lapsed lugesid raamatut, vaatasid multifilmi, meisterdasid ja joonistasid armsast kaltsunukust pilte.

okt. 06

Õpetajate päev

5 oktoobril meie kool tähistas õpetajate päeva

Older posts «