Pikapäevarühm

ruhm

Tallinna Kadaka Põhikooli pikapäevarühma töökorraldus

Pikapäevarühma võetakse lapsi vastu lapsevanemate, hooldajate avalduste alusel vabade kohtade olemasolul.

Pikapäevarühm koostatakse:

  • lihtsustatud õppel olevate õpilaste klasside baasil
  • toimetuleku õppel olevate õpilaste klasside baasil
  • hooldusõppel olevate õpilaste klasside baasil

 

PPR töögraafik sõltub klassist ja õppeprogrammist.
Pikapäevarühma tööplaani järgi on ette nähtud alljärgnevad üritused::

  • jalutuskäigud;
  • liikumismängud värskes õhus;
  • õpetlikud ja süžee-rollimängud;
  • korrektsioonitegevused;
  • huviringid;
  • huvitegevus;
  • tundideks ettevalmistamine;
  • lugemine ja loetu arutamine;
  • korrapidamine grupis.

Pikapäevarühma 1A päevakava

  • 12.30 – 13.30 jalutuskäik, liikumismängud õues
  • 13.30 – 14.10 korrektsioonitunnid, koduste ülesannete tegemine, osalemine ringide töös, osavõtt projektidest, huvitegevus
  • 14.10 – 14.30 lõuna
  • 14.30 – 15.00 huvitegevus, laste kojusõit graafiku järgi

Pikapäevarühma 2A päevakava

  • 13.30 – 14.10 jalutuskäik õues
  • 14.10 – 14.30 lõuna
  • 14.30 – 15.15 korrektsioonitunnid, koduste ülesannete tegemine, osalemine ringide töös, osavõtt projektidest, huvitegevus
  • 15.15 – 16.00 laste kojusõit graafiku järgi

Pikapäevarühma 3T päevakava

  • 12.30 – 13.30 jalutuskäik, liikumismängud õues
  • 13.30 – 14.10 korrektsioonitunnid
  • 14.10 – 14.30 lõuna
  • 14.30 – 15.30 huvitegevus, jalutuskäik, laste kojusõit graafiku järgi

Pikapäevarühma 4T päevakava

  • 13.30 – 14.10 jalutuskäik, liikumismängud õues
  • 14.10 – 14.30 lõuna
  • 14.30 – 15.30 korrektsioonitunnid, jalutuskäik, laste kojusõit graafiku järgi

Pikapäevarühma 5T päevakava

  • 14.10 – 14.30 lõuna
  • 14.30 – 15.30 korrektsioonitunnid, jalutuskäik, laste kojusõit graafiku järgi

Pikapäevarühma 6H päevakava

  • 12.30 – 13.15 jalutuskäik, liikumismängud õues
  • 13.15 – 14.00 korrektsioonitunnid
  • 14.00 – 14.30 lõuna
  • 14.30 – 15.00 huvitegevus, mängud, puhkus
  • 15.00 – 16.00 jalutuskäik, liikumismängud õues, laste kojusõit graafiku järgi

 

Kasvatajad pikapäevarühmas

Natalia Bazanova Olga Darwish Darja Dobroselskaja Julija Kovaltšuk Anna Lukauškina Svetlana Molotkova Oksana Sumenkova  

View page »