Spetsialistid

Elena Pavlova logopeed
 
elena.pavlova@kadakakool.edu.ee
vastuvõtuaeg: K 14.30 – 15.00
 
Olga Halajeva logopeed
 
olga.halajeva@kadakakool.edu.ee
vastuvõtuaeg: R 13.25 – 14.10
Zanna Tukova logopeed
 
zanna.tukova@kadakakool.edu.ee
vastuvõtuaeg: N 15.05 – 15.45
Jana Zavizion eripedagoog jana.zavizion@kadakakool.edu.ee
vastuvõtuaeg: E 08.30 – 09.15
Veronika Aguraiuja sotsiaalpedagoog veronika.aguraiuja@kadakakool.edu.ee
vastuvõtuaeg: E 08.30 – 09.15
Helgi Pärn  raamatukoguhoidja
 
raamatukoguhoidja@kadakakool.edu.ee
tööaeg: E 8.30-16.00
T 10.30-17.00
N 8.30-16
Svetlana Nefedkina psühholoog
 
svetlana.nefedkina@kadakakool.edu.ee
vastuvõtuaeg: E 16.15 – 17.00
Tatjana Kusnarenko  tervishoiutöötaja
 
kadakapk@kth.ee
tel- 56256658
tööaeg: E 7.00-17.00
T, K, N, R 8.00-16.00
Irina Astasitseva  infojuht
 
infojuht@kadakakool.edu.ee
vastuvõtuaeg: E 16.15 – 17.00
Elli Savi sekretär
 
kadakakool@kadakakool.edu.ee
vastuvõtuaeg: 08.30 – 16.30