»

apr 15

Nutikuu

15. aprillil tuli nutikuu raames meie kooli Ismart Club meeskond oma treeneri Julia juhendamisel. Nad rääkisid oma osalemisest robootika ja programmeerimisalastel linna, vabariiklikel ja rahvusvahelistel võistlustel. FIRST LEGO League Estonia, Robomiku Lahing, Robotex – Ismardi meeskond valmistub alati tõsiselt sellisteks võistlusteks. Meie õpilased said teada, mida robotid saavad linnas ja orbitaaljaamas teha, kuidas panna robotit õigest kursist mitte kõrvale kalduma, kuidas võita jaapani sumo võitluskunstis. Me näitasime, et oskame ka üht-teist ja tõukasime viis korda järjest vastase robot-buldooseri ringist välja, kasutades enda robotit, mis on loodud meie salajases laboris. Külastus lõppes sõbraliku Kuu baasi ehitusega.

Tänud meie uutele sõpradele küllaltki informatiivse ja põneva ürituse eest!

2-site 4-site 8-site 10 Орбитальная космическая станция-site 12-site 13-site