«Ema kinkis elu»

Pühapäeval, 8. mail toimus Vene Teatris heategvuslik kontsert «Ema kinkis elu», mis oli pühendatud emadepäevale. Ürituse korraldajaks oli heategevusfond ArtAlliance. Kontserdil esinesid Vene Teatri artistid, loomingustuudiod ja lastekollektiivid. Esimest korda osalesid sellisel suurüritusel erivajadustega lapsed, sealhulgas ka meie kooli õpilased. Kontserdi teise osa avas meie kooli tutvustav videoklipp, aga seejärel tulid lavale ka õpilased. (link) Õhtujuht, Vene Teatri näitleja Larissa Savankova, ei suutnud erutust varjata meie noorte artistide esinemise ajal. Palju sooje ja siiraid sõnu öeldi kooli, tema õpilaste ja õpetajate aadressil …Laste suurepärane etteaste kutsus esile vaimustuse ja teenis vaatajate tormilise aplausi. Meeldivaks üllatuseks kujunes 1500 eurone annetus, mis läheb meie õpilaste loominguliste oskuste arendamiseks. Me täname kogu südamest heategevusfondi ArtAlliance, selle organisaatoreid ja asutajaid; Vene Teatri näitlejaid, eriti Larissa Savankovat – idee autorit ja ürituse korraldajat; keskuse «Adolf Käis Art-Company» produtsenti Kristina Käis’i; ja samuti Anna Fattahhovat, “erilise” lapse ema, meie lastele antud võimaluse eest kontserdil esineda ning hooliva suhtumise eest!

heategevusfond