veebruar 2016 archive

„Märka ja aita“

Sel aastal kannaksime fondi „Märka ja aita“ 673 eurot. Siiras tänu kõikidele lastele, lapsevanematele ja koolitöötajatele teie osavõtliku suhtumise eest.

Lugupeetud lapsevanemad!

Neljapäeval, 10. märtsil, kutsume teid Avatud Uste Päevale. Sel päeval võite te külastada tunde klassis, kus teie laps õpib, esitada õpetajatele ja kooli spetsialistidele küsimusi. Avatud Uste Päeva läbiviimise kava: 8.45 – 9.15         Saabumine ja registreerimine, kooli direktori sissejuhatav sõnavõtt, osavõtjate tervitamine. 9.25 – 10.10       Tundide külastus 10.20 – 11.05     Loomingulised töötoad (keraamika, käsitöö, puidutöö) …

Jätka lugemist

Parimad sportlased

18. veebruaril toimus Haapsalu Kultuurimajas tänuüritus, kus austati Eriolümpia Eesti Ühenduse parimaid sportlasi. Meie kooli esindasid 10. klassi õpilane Robert Zubko ja õpetaja Mallika Koel. Õnnitleme neid ja soovime edaspidiseid sportlikke võite!

Vabariigi Aastapäev

23.veebruaril kell 11.00 toimub kooli saalis Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud pidulik kogunemine

Lastevanemate klubi

Lugupeetud lapsevanemad! Kutsume teid järjekordsele lastevanemate klubi kohtumisele 3. märtsil, kell 17:00. Logopeedid Olga Halajeva  ja Elena Pavlova räägivad teile, kuidas suhelda lapsega, kui tal puudub kõne või kõne on häiritud, sõnavara  piiratud, esinevad raskused lugemisel ja kirjutamisel. Meie spetsialistid annavad teile praktilisi nõuandeid ja püüavad vastata teid huvitavatele küsimustele. (registreerimine)