oktoober 2015 archive

Liikumisaktiivsuse päev

28. oktoobril meie kooli õpilased osalesid Liikumisaktiivsuse päeval.  Osalejaid, kes tulid Kiigemetsa Kooli võistlema,  kogunes suurel hulgal üle terve Eesti. Meie kooli lapsed esinesid väärikalt!!  Tublid !!!

2015 – 2016 õ/a. lapsevanemate klubide teemad.

2015 – 2016 õ/a. lapsevanemate klubide teemad: "Alternatiivne kommunikatsioon, kui vahend lapsega suhtlemiseks." "Suhtlemine lapsega alaalia korral" "Teismeliste kasvuraskused ja nende ennetamise võimalused. Teismeliste seksuaalkasvatus" "Kooli lõpetaja tulevikuperspektiivid. Võimalused ja raskused"

Konkurs „Eestimaa õpib ja tänab“

2. oktoobril 2015 toimus Nordea Kontserdimajas õpetajate päeva galaõhtu, millega Tallinn tänas ja tunnustas oma parimaid pedagooge. Autasustati üleriigilise konkursi „Eestimaa õpib ja tänab“ Tallinna parimaid ning Tallinna Haridusameti konkursside võitjaid. Aasta põhikooliõpetaja auhind: Liilia Selevjorstova, Tallinna Kadaka Põhikool