mai 17

Savilind

11. mail esines meie kooli teater, Liudmila Anatoljevna ja Galina Anatoljevna juhendamisel, Tartus laste ja noorte teatrifestivalil Savilind. Vaatamata varasele väljasõidule ja pikale teekonnale, oli kooli trupi esinemine särav ja väljendusrikas. Lapsed esitasid etenduse Lehte Hainsalu jutustuse "10 kooki"ainetel. Meie näitlejaid tunnustati mitmete autasudega. Õnnitleme lapsi ja kooli teatri juhendajat!

savilind2017

mai 17

Ema kinkis elu

14. mail osalesid meie kooli õpilased suurepärasel heategevuslikul kontserdil "Ema kinkis elu", mis toimus Vene Teatris. Veel joonistasid lapsed portreed oma emadest. Laste joonistused kuvati lava suurele ekraanile. Meie väikesed artistid esinesid koos professionaalsete näitlejatega. Meie näitlejate etteastet aitasid ette valmistada Liilia Arovna ja Jelena Vladimirovna. Eriti tunnustavate sõnadega tahaks tänada kontserdi korraldajaid ja juhti, Vene Teatri näitlejat Larissa Savankovat, kontserdi idee eest ja tähelepaneliku ning tundliku suhtumise eest meie lastesse.

ema_kontserd

mai 05

Lugupeetud lapsevanemad!

5. maist 19. maini toimub iga-aastane ankeetimine teemal „Kool lapsevanemate silmis“. Ankeetimise eesmärk on välja selgitada kooli nõrgad küljed ja parandada õppe-kasvatusprotsessi. (ankeet)

mai 05

Kevadised kergejõustiku võistlused

4. mail osales meie kooli spordimeeskond kevadistel kergejõustiku võistlustel. Parimaid tulemusi näitasid Mirelle Š.- I koht, Moonika K. – I koht; Aleksandr A. – II koht; Erik S. ja Božena K. – III koht; Daniil A. ja Angelina M. – IV koht.

Õnnitleme sportlasi ja juhendajaid!

sport_kevad

apr 17

Lp. lapsevanemad!

Neljapäeval, 4. mail kell 17:00 kutsume teid järjekordsele lapsevanemate klubi kohtumisele. Teie rohkearvulistele soovidele vastu tulles räägib psühholoog Svetlana Nefedkina uuesti murdeea raskustest, pöörates erilist tähelepanu erivajadustega laste seksuaalkasvatuse küsimusele. Te saate teada murdeea eripäradest, suhtlemisest murdeealistega, murdeealise seksuaalsusest; saate praktilisi nõuandeid raskete olukordade lahendamiseks. Ootame kõiki, kellel ei olnud võimalik eelmisel aastal kohtumisele tulla, aga ka neid, kes tahaks veel kord sellel teemal vestelda. Kohtumiseni!

Older posts «