juuni 11

Põhikooli lõpuaktus

Põhikooli lõpuaktus 15.06 kell 12.00 kooli aulas.

mai 07

Lugupeetud lapsevanemad!

7. maist 31. maini toimub iga-aastane ankeetimine teemal „Kool lapsevanemate silmis“. Ankeetimise eesmärk on välja selgitada kooli nõrgad küljed ja parandada õppe-kasvatusprotsessi. (ankeet)

apr 10

Erakorraline õppenõukogu

Erakorraline õppenõukogu toimub 12. aprillil 2018, algusega kell 14:30.

märts 16

Lastevanemate klubi

Lugupeetud lapsevanemad!
Neljapäeval, 22. märtsil kell 17.00 kutsume teid järjekordsele lastevanemate klubi kohtumisele. Psühholoog Svetlana Nefedkina ja eripedagoog Jana Zavizion räägivad teile laste motiveerimise võimalustest; tutvustavad erivajadustega laste motiveerimise erinevustega. Saate teada, kuidas motiveerida last psühholoogiliste viisidega ja ABA-teraapia meetodite abil.
Ootame teie aktiivset osavõttu!

märts 07

Glehni lossis kõlasid kaunid laulud Mustamäe õpetajannadele

Naistepäeva eel, 6. märtsil algusega kell 17.30 toimus Glehni lossis Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsi pidulik vastuvõtt kaunitele daamidele linnaosa haridusrahva hulgast. Kontserdi andis Kaunimate Aastate Vennaskond.(link)6MAR18GLN025

Older posts «