sept. 22

Selgunud on Tallinna aasta silmapaistvamad haridustöötajad ja -teod

Nagu igal sügisel, tunnustab Tallinn ka tänavu aasta haridustöötajaid ja -tegusid. Linna tänu ja õnnitlused annavad edasi abilinnapea Vadim Belobrovtsev ning haridusameti juhataja Andres Pajula õpetajate päeva eel, 2. oktoobril Tallinna Lauluväljaku klaassaalis.

Tallinn tunnustab ja tänab ka meie kooli haridustöötajaid:

Aasta klassijuhataja 2020: Olga Darwish

Aasta põhikooli aineõpetaja 2020: Jelena Nossovitš

Õnnitleme!

sept. 15

Koolisisene fotonäitus „Minu sügis“

Esimene koolinädal algas pildistamisega. Õpilased ja nende õpetajad tegid foto teemal „Minu sügis“. Fotosid sai väga palju, kõik olid eredavärvilised ja ilusad. Tegime neist virtuaalse fotonäituse ja 14. septembril sai igaüks oma klassis imetleda sügise ilu.

vaatamiseks vajutage nuppu

sept. 12

Ohutu liiklemise nädal

7.- 11. septembrini toimus koolis traditsiooniline ohutu liiklemise nädal. Iga klass koos oma õpetajaga kordas liikluseeskirju. Tuletasime meelde tänava ületamise reegleid, liiklusmärke, ületasime tänava mööda „sebrat“. Tuletasime meelde ka helkuri kasulikkust ja õppisime, kuidas seda õigesti riiete külge kinnitada.
Õpilased lubasid mitte rikkuda liikluseeskirju ja olla tänaval tähelepanelikud.

sept. 02

Õppeaasta algus

1.septembril toimus koolis teadmistepäevale pühendatud rivistus. Pärast pikka vaheaega avanesid taas meie kooli uksed, et anda start uuele kooliaastale.

Meie kooli hoov täitus õpilaste, õpetajate ja lapsevanematega. Erilise pidulikkusega tervitasime me esimese klassi õpilasi, neid on meil sel õppeaastal 18. Õnnitlemisest võttis osa ka meie kooli kass Bonja.

Meie kooli õpilastele ja õpetajatele tahaks soovida, et mitte ainult 1. september ei oleks rõõmus päev, vaid kõik koolis veedetud päevad oleksid teadmistest, avastamistest, loomingust ja saavutustest tulvil!

aug. 24

Aktused 1. septembril

Lugupeetud õpilased ja lastevanemad!

Aktused 01.09 toimuvad järgmiselt:

10.00 – 1. kl ja 9. kl

11.30 – 2–8 lihtsustatud õppe klassid

13.00 – 2–12 toimetulekuõppe klassid; hooldusõppe klassid

Aktused toimuvad kooli õues.

Older posts «