nov 14

Mardipäev

Koolis toimus mardipäeva tähistamine. See tähtpäev pärineb juba muistsetest aegadest. Mart on viljakasvatajate kaitsja. Sellel päeval tapeti kariloomi, valmistati süüa, toitu jagati ka vaestele. 9. novembri õhtul käidi  maskeerituna ukselt uksele, puistati põrandale viljateri või herneid, lauldi laule, mõistatati mõistatusi  ja paluti almusi. Pererahvas pani mardisantidele kotti küpsiseid, komme ja õunu. Tänuks kinkide eest laulsid külalised tänulaulu, millega sooviti head viljasaaki, tervist loomadele ja õnne pererahvale. Meie lapsed koos pedagoogidega on rõõmuga omaks võtnud selle traditsiooni – ümberriietatud õpilased käisid  klassist klassi, kus neid võeti vastu kommide ja šokolaadiga.

Õppenädal algas  pidulikus ja lõbusas meeleolus!

Mardipäev

nov 14

Isadepäev

9. novembril toimus meie koolis isadepäevale pühendatud pidulik kontsert. Lapsed olid väga innukalt ette valmistanud palju erinevaid numbreid: laulsid laule, tantsisid, lugesid luuletusi, et rõõmustada oma kalleid isasid. Viidi läbi mitmeid lõbusaid ja hoogsaid võistlusi, kus kõik osalejad pingutasid julgelt võitja tiitlile. Peo kulminatsiooniks oli ühine etteaste – orkester, kus isad mängisid koos lastega erinevaid pille. Õnnitleme veel kord isadepäeva puhul meie mehi!!! Soovime isadele tervist, jõudu ja rõõmu!!!

IMG_6972 - 1

okt 08

Õpetajate päev

Õpetajate päeva puhul, 5.oktoobril, toimus meie koolis kontsert.
Õpilased rõõmuga tantsisid ja laulsid õpetajatele, sellega nad tänasid neid pingutava töö eest.
Õpetajaid tuli õnnitlema Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats, ta andis üle ka tordi ja soovis õpetajatele tervist, kannatlikkust ning edu töös.

Bony Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats Tort

okt 03

Mustamäe kooliõpetaja 2018

2. oktoobril toimus Estonia Konserdisaalis tänuüritus Mustamäe parimatele õpetajatele. Autasu "Mustamäe kooliõpetaja 2018" sai meie kooli hooldusklassi õpetaja Aljona Shilimova!
Õnnitleme kogu südamest!

Aljona Shilimova

 

sept 09

Lastevanemate koosolek

Lastevanemate koosolek toimub neljapäeval 13.09.2018 algusega kell 17:00.

Older posts «