aug 22

2019/2020 õppeaasta avaaktus 1. ja 9. klasside õpilastele

02.09.2019 kell 12:00 toimub 2019/2020 õppeaasta avaaktus 1. ja 9. klasside õpilastele.

aug 22

2019/2020 õppeaasta avaaktus 2. – 8. klasside õpilastele

02.09.2019 kell 10:00 toimub 2019/2020 õppeaasta avaaktus 2. – 8. klasside õpilastele.

mai 17

“Valgele valgega, ehk värviliselt”

14. mail Eesti Arhitektuurimuuseumis toimunud iga-aastasel joonistuskonkursil „Valgele valgega“ osalesid ka meie kooli õpilased. Selle aasta teemaks olid illustratsioonid kirjanik Juhan Jaigi teostele. Juba traditsiooniliselt igal aastal esindavad meie lapsed oma kooli konkursil väärikalt. Ja selgi aastal olid lastel suurepärased tulemused. Jelena K. töö võitis Vaataja sümpaatia preemia. Nikita L. joonistus koos teiste väheste töödega valiti žürii poolt välja ja trükiti T-särgile. Spetsiaalse auhinnaga märgiti ära looduslikest materjalidest kollektiivne töö, mille loomisel töötasid koos Kristella S., Nikita L., Oleg L., Božena K. ja Bogdan S.

Tublid olete, lapsed!

mai 17

«Savilind»

Kellelegi ei ole üllatuseks, et meie koolis tegutseb edukalt teatristuudio L. Drozdova juhtimisel. Lapsed osalevad stuudio töös rõõmuga ja panevad end teatrilaval proovile. Stuudiot on festivalidel palju kordi autasustatud ja tänavunegi aasta ei olnud erandiks. Lapsed käisid Tartus erivajadustega laste ja noorte teatrifestivalil „Savilind“, kust tõid ära režissööripreemia ja aukirja huvitavate ja eredate tegelaskujude loomise eest näidendis „Jänkukese maja“. Oleme väga rõõmsad oma laste võidu üle, täname Ljudmila Drozdovat suurepärase töö eest ja soovime stuudiole edaspidiseks loomingulist edu!

Заюшкина избушка - 1 Заюшкина избушка - 2 Заюшкина избушка - 3 Заюшкина избушка - 4

mai 13

“Me lendame, sõidame, ujume”

Meie koolis toimus joonistuste konkurss „Me lendame, sõidame, ujume“. Konkursile laekus palju töid. Hääletamine toimus aktiivselt. On aeg kokkuvõtteid teha.

Hääletamise tulemusena jaotusid kohad alljärgnevalt:

1. koht – Kristella S. (11 poolthäält)

2. koht – Monika K. (10 poolthäält)

Nikol S. (10 poolthäält)

3. koht - Valentin Ž. (7 poolthäält)

Täname kõiki konkursil osalenuid!

Older posts «