aug 24

1 september

Õppeaasta alguse aktus toimub 1.septembril kell 11.00 Aktusele järgneb klassijuhatajatund. Kohtumiseni!

aug 15

Koolivaheajad

Vastavalt Tallinna Haridusameti käskkirjale 10.06.2016 nr 1. -2/322, on kehtestatud 2016/2017 õ.a. koolivaheajad alljärgnevalt:

22.10.16 – 30.10.16

23.12.16 – 08.01.17

25.02.17 – 05.03.17

22.04.17 – 30.04.17

14.06.17 – 31.08.17

juuni 09

Hooliv kaaslane 2016

7.juunil kutsuti Estonia talveaeda Tallinna Lastekaitse Ühingu ja B.O.B.Fondi (Rootsi) kutsel Tallinna koolide parimad õppurid, hoolivamad kaaslased. Miku-Manni õpilastoetuse “Hooliv kaaslane 2016” vääriliseks peeti meie kooli õpilast Edgar Müür'i.

edgar

mai 10

Teatrifestival „Savilind“ 2016

Juba mitmendat aastat järjest võtavad meie õpilased osa erivajadustega laste ja noorte teatrifestivalist „Savilind“. Igal aastal on kool saanud mälestuseks festivali sümboli – väikese savist linnukese. Sellel aastal oli meie laste esinemine eriti edukas. Neljanda klassi õpilased said etendusega „Tare-tareke“ festivali laureaatideks! Vaatajad tervitasid soojalt Tartu Sadamateatri suurel laval esinenud väikeseid artiste. Laste hoogne, siiras esinemine ja originaalsed kostüümid kutsusid kõikides kohalolijates esile positiivsed emotsioonid. Menuka teatrietenduse valmistasid koos oma õpilastega ette õpetajad Inna Myuyur, Irina Daar ja Jelena Nossovitš. Soovime meie noortele näitlejatele edu ka järgmisel aastal!

kiituskiri

mai 09

«Ema kinkis elu»

Pühapäeval, 8. mail toimus Vene Teatris heategvuslik kontsert «Ema kinkis elu», mis oli pühendatud emadepäevale. Ürituse korraldajaks oli heategevusfond ArtAlliance. Kontserdil esinesid Vene Teatri artistid, loomingustuudiod ja lastekollektiivid. Esimest korda osalesid sellisel suurüritusel erivajadustega lapsed, sealhulgas ka meie kooli õpilased. Kontserdi teise osa avas meie kooli tutvustav videoklipp, aga seejärel tulid lavale ka õpilased. (link) Õhtujuht, Vene Teatri näitleja Larissa Savankova, ei suutnud erutust varjata meie noorte artistide esinemise ajal. Palju sooje ja siiraid sõnu öeldi kooli, tema õpilaste ja õpetajate aadressil …Laste suurepärane etteaste kutsus esile vaimustuse ja teenis vaatajate tormilise aplausi. Meeldivaks üllatuseks kujunes 1500 eurone annetus, mis läheb meie õpilaste loominguliste oskuste arendamiseks. Me täname kogu südamest heategevusfondi ArtAlliance, selle organisaatoreid ja asutajaid; Vene Teatri näitlejaid, eriti Larissa Savankovat – idee autorit ja ürituse korraldajat; keskuse «Adolf Käis Art-Company» produtsenti Kristina Käis’i; ja samuti Anna Fattahhovat, “erilise” lapse ema, meie lastele antud võimaluse eest kontserdil esineda ning hooliva suhtumise eest!

heategevusfond

Older posts «