nov 15

“Anna vanale asjale uus elu!”

Lugupeetud lapsevanemad!

Meie koolis toimub 20.-24. novembrini aktsioon "Anna vanale asjale uus elu!"
Võib-olla teie kodudes "igavlevad" juba ammu vanad mänguasjad, sest lapsed on kasvanud suureks ja ei mängi enam nendega, või on raamatuid, mis enam huvi ei paku. Raamatud ja mänguasjad võivad väga suurt rõõmu pakkuda nende uutele omanikele! Selleks, et see saaks toimuda, on vaja puhtad ja terved raamatud ning mänguasjad tuua kooli 20. novembriks.

okt 30

Isadepäev

Lugupeetud isad ja vanaisad!
Ootame teid väga Isadepäeva peole 10. novembril, kell 11:30.

okt 09

Lugupeetud lapsevanemad!

Alustas tööd kooli blogi "Kooli spetsialistid"

Blogi peavad – psühholoog Svetlana Nefedkina, logopeed Olga Halajeva, sotsiaalpedagoog Veronika Aguraiuja

sept 27

Roheline lipp

26. septembril toimunud Tallinna õppeasutuste direktorite konverentsil anti koolide ja lasteaedade esindajatele pidulikult üle Roheline lipp. Selle pälvisid need, kes töötasid edukalt rahvusvahelises projektis Roheline Kool.
Teatame uhkusega, et meie kooli tunnustati Rohelise lipuga! Kõik koos – nii lapsed kui täiskasvanud hoiame,  uurime, imestleme ja armastame ka tulevikus meie planeeti ja elu sellel planeedil.

sept 26

Tere tulemast!

Alates 25. – 29. septembrini võõrustab meie kool külalisi Vilniusest. Eelmise aasta maikuus külastas grupp meie õpilasi ja õpetajaid Vilniuse kooli, mille nimi on Viniaus Šilo specialioji mokykla. Nii lapsed kui ka täiskasvanud meenutavad rõõmuga kui sõbralikult ja soojalt neid Leedus vastu võeti. Nüüd on Vilniuse kooli õpetajad meil külas. Loodame, et Leedu külalistele meeldib meie kool ja linn.

litva

Older posts «