märts 17

Lugupeetud lapsevanemad!

Neljapäeval, 23. märtsil, kutsume teid Avatud Uste Päevale. Sel päeval võite te külastada tunde klassis, kus teie laps õpib, esitada õpetajatele ja kooli spetsialistidele küsimusi.

Avatud Uste Päeva läbiviimise kava:

9.00 – 9.15         Saabumine ja registreerimine, kooli direktori sissejuhatav sõnavõtt, osavõtjate tervitamine.

9.25 – 10.10       Tundide külastus

10.20 – 11.05     Loomingulised töötoad (keraamika)

11.30                  Kooli nukuteatri etenduse vaatamine

Lahtiste uste päevast osavõtust soovijatel palun end registreerida kuni 21.03 e-maili- aadressil galina.sai@kadakakool.edu.ee

veebr 23

„Märka ja aita“

Sel aastal kannaksime fondi „Märka ja aita“ 536 eurot. Siiras tänu kõikidele lastele, lapsevanematele ja koolitöötajatele teie osavõtliku suhtumise eest.

veebr 16

Vabariigi Aastapäev

22.veebruaril kell 11.30 toimub kooli saalis Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud pidulik kogunemine

jaan 30

Heategevusloterii „Märka ja aita!“

Tallinna Kadaka Põhikool võtab osa Tallinna Alushariduse Juhtide Ühenduse, Tallinna Koolijuhtide Ühenduse ja Tallinna Haridusameti poolt ühiselt elluviidud heategevusprogrammist „Märka ja aita!“

Perioodil 01.veebruar kuni 20.veebruar viiakse koolis läbi heategevusloterii, mille käigus kõikidest koolis toimuvatest heategevuslikest üritustest kogutud vahendid kantakse üle Tallinna linna abivajavate laste fondi. Loteriis osalevad kõik Tallinna Kadaka Põhikooli töötajad, soovi korral ka lapsevanemad (heategevusloterii läbiviimise kord).

Võitude väljaloosimine toimub 22.veebruaril kooli aulas.

jaan 17

Lastevanemate klubi

Lugupeetud lastevanemad!

Kutsume teid järjekordsele lastevanemate klubi kohtumisele, mis toimub esmaspäeval, 30. jaanuaril kell 17.00. Kohtumise teema on „Laste toitumisega seotud probleemid“. Te saate teada, mida teha, kui teie laps keeldub proovimast uusi toiduaineid; ta on toidu suhtes väga valiv; sööb ainult teatud toiduaineid; sööb liiga kiiresti või liiga aeglaselt; väga palju või liiga vähe. Te võite saada vastuseid ka teistele teid huvitavatele küsimustele antud teemal .

Ootame teie aktiivset osavõttu! (registreerimine)

Older posts «