dets 13

Jõulupeod

20.detsembril kell 11.30 – Jõulupidu(5-10.klass.)
21.detsembril kell 10.30 – Jõulupidu(H кlassid)
21.detsembril kell 11.30 – Jõulupidu (5-12T.klass)
22.detsembril kell 9.30 – Jõulupidu (1-4T.klass.)
22.detsembril kell 11.00 – Jõulupidu (1-4.klass.)
Kutsume kõiki soovijaid!

dets 01

Harilik ime

Akna taga sadas peenikest uduvihma ja hommik ähvardas kohe muutuda õhtuks, sügisene koolivaheaeg oli ammu möödas, aga talvist koolivaheaega peab veel ootama ja ootama… Kuid mis parata!
Ja äkki üllatus – kooli aktusesaalis hakkas suurel vahetunnil mängima lõbus muusika ja mööda põrandat, seinu ja lage hüplesid muusika taktis värvilised tulukesed. Meeleolu muutus kohe kevadiseks, tuli tahtmine tantsida, mängida sõpradega ja novembri halb ilm oli täiesti tähtsusetu.

Read the rest of this entry »

nov 15

“Anna vanale asjale uus elu!”

Lugupeetud lapsevanemad!

Meie koolis toimub 20.-24. novembrini aktsioon "Anna vanale asjale uus elu!"
Võib-olla teie kodudes "igavlevad" juba ammu vanad mänguasjad, sest lapsed on kasvanud suureks ja ei mängi enam nendega, või on raamatuid, mis enam huvi ei paku. Raamatud ja mänguasjad võivad väga suurt rõõmu pakkuda nende uutele omanikele! Selleks, et see saaks toimuda, on vaja puhtad ja terved raamatud ning mänguasjad tuua kooli 20. novembriks.

okt 30

Isadepäev

Lugupeetud isad ja vanaisad!
Ootame teid väga Isadepäeva peole 10. novembril, kell 11:30.

okt 09

Lugupeetud lapsevanemad!

Alustas tööd kooli blogi "Kooli spetsialistid"

Blogi peavad – psühholoog Svetlana Nefedkina, logopeed Olga Halajeva, sotsiaalpedagoog Veronika Aguraiuja