jaan 17

Lastevanemate klubi

Lugupeetud lastevanemad!

Kutsume teid järjekordsele lastevanemate klubi kohtumisele, mis toimub esmaspäeval, 30. jaanuaril kell 17.00. Kohtumise teema on „Laste toitumisega seotud probleemid“. Te saate teada, mida teha, kui teie laps keeldub proovimast uusi toiduaineid; ta on toidu suhtes väga valiv; sööb ainult teatud toiduaineid; sööb liiga kiiresti või liiga aeglaselt; väga palju või liiga vähe. Te võite saada vastuseid ka teistele teid huvitavatele küsimustele antud teemal .

Ootame teie aktiivset osavõttu! (registreerimine)

dets 14

« Kellega sõbrustavad võlurid ? Aga nendega, kes neisse usub!»

On saabunud aasta kõige muinasjutulisem aeg – detsember – imede ootus. Muidugi usuvad lapsed imedesse rohkem kui täiskasvanud, kuid kas ei või täiskasvanud muutuda kasvõi lühikeseks ajaks headeks võluriteks?
Selleks, et saada võluriks pole vaja spetsiaalselt õppida ja teha võlukunsti eksameid. On vaja omada head südant, avatud hinge ja … väheke julgust.

Juhtuski nii, et novembris võttis Tallinna Kadaka Põhikooli (kool, kus õpivad hariduslike erivajadustega lapsed) hoolekogu esimees julguse kokku ja pöördus läbi sotsiaalvõrgustiku kõigi hoolivate inimeste poole üleskutsega aidata täita laste argipäevad huvitavate sündmuste ja eredate muljetega.

Read the rest of this entry »

dets 09

Parim Personaliprojekt haridusasutuses 2016!

Teatame uhkusega, et meie kool osales edukalt Tallinna Haridusameti konkursil "Parim Personaliprojekt haridusasutuses 2016" ja sai tänukirja!

pph

dets 06

Õnnitleme!

Meie kooli õpilane Mirelle Šatov esines edukalt Tallinna Õismäe Vene Lütseumis toimunud linna lugejate konkursil. Konkurss oli pühendatud kahe eesti kirjaniku juubelile – Ira Lember ja Olivia Saar. Olivia Saar osales ise üritusel ja meie Mira luges ühte tema luuletust. Mirat autasustati aukirjaga eduka esinemise eest konkursil. Täname ja õnnitleme edu puhul ka Irina Daar'i- eesti keele õpetajat, kes valmistas Mirat esinemiseks ette.

dets 06

Jõulupeod

20.detsembril kell 09.30 – Jõulupidu(1-4.klass.) kell 11.30 – Jõulupidu(Т кlassid) 21.detsembril kell 10.30 – Jõulupidu (H klassid) kell 12.30 – Jõulupidu (5-10.klass.) Kutsume kõiki soovijaid!

Older posts «