okt 11

Isadepäev

Lugupeetud isad ja vanaisad! Kutsume teid osalema isadepäevale pühendatud koolipeol! Pidu toimub 11. novembril kell 11:25

okt 11

Lastevanemate klubi

Lugupeetud lapsevanemad!

Kutsume teid järjekordsele lapsevanemate klubi kohtumisele, mis toimub neljapäeval, 20. oktoobril kell 17:00. Kohtumisele on kutsutud Eesti Töötukassa ja Sotsiaalkindlustusameti spetsialistid, kes räägivad rehabilitatsiooniplaanide vormistamise muutustest ja piiratud töövõimega 16-aastaseks saanute ning vanemate inimeste töötuna arvele võtmise võimalustest. Teil on võimalus saada vastuseid Teid huvitavatele küsimustele nendel teemadel kompetensetelt inimestelt. Ootame Teie aktiivset osavõttu!

okt 10

Tallinn tunnustab 2016. aasta parimaid õpetajaid

Reedel, 7. oktoobril 2016 algusega kell 20.00 toimub Lennusadamas galaõhtu Tallinna parimate õpetajate tunnustamiseks. Autasud Tallinna aasta õpetajatele ning linna õnnitlused õpetajate päeva puhul annavad üle abilinnapea Mihhail Kõlvart ja haridusameti juhataja Andres Pajula.

Konkurs „Eestimaa õpib ja tänab“ Aasta põhikooli aineõpetaja auhind: Edith Asveit (Tallinna Südalinna Kool), Galina Beljajeva (Tallinna Kadaka Põhikool) ja Helje Pukk (Tallinna Lilleküla Gümnaasium).

sept 23

Kross

20. septembril toimus järjekordne krossijooks Mustamäe metsas, mis oli organiseeritud kerge-jõustikuklubi „Kalev“ poolt ja kus osalesid meie õpilaskodu kasvandikud koos Tallinna Humanitaargümnaasiumi õpilastega. Meie kooli poolt oli esindatud 15 õpilast. Parimateks osutusid: Liza Tregub, kes lõpetas distantsi esimesena, Nastja Kolsanova jõudis finišisse kolmandana.

Poiste seast lõpetas jooksu kolmanda tulemusega Aleksandr Ahven. Kõik lapsed said distantsiga edukalt hakkama, mille eest premeeriti neid diplomite ja magusate auhindadega. Koolile anti üle karikas meeskondliku võidu eest.

kross16

sept 07

Huviringid

2016/2017. õppeaasta väljapakutavad huviringide nimekirjad.

Older posts «