märts 25

Helge mälestus

Raske haiguse tagajärjel on meie hulgast lahkunud treener Boriss Fedorenko.

Avaldame kõigile lähedastele ja kogu jalgpalliperele sügavat kaastunnet.

Boris Fedorenko

veebr 23

Eesti iseseisvuspäeva kontsert

22. veebruaril toimus kooli aktusesaalis Eesti Vabariigi 101. aasta-päevale pühendatud pidulik kogunemine.  Ürituse avamisel kõlas riigihümn. Õpilased lugesid luuletusi, laulsid eesti keeles ja tantsisid rahvatantse. Näidati vidot, kus üks õpilastest esitas teistele küsimusi Eesti ja rahvussümboolika kohta. Hästi said oma ülesandega hakkama ka peojuhid, vanemate klasside õpilased, kes ladusalt ja kindlalt teadustasid kontserdi etteasteid kahes keeles.  Kooli fuajees oli välja pandud armsale kodumaale pühendatud loominguliste tööde näitus. Väljendame tänu pedagoogidele pidulikuks ürituseks  õpilaste ettevalmistamise ja viljaka koostöö eest!

День независимости

veebr 13

Eesti luule lugemise konkurss

12. veebruaril toimus koolis eesti luule lugemise konkurss. Õpilased koos pedagoogidega olid ettelugemiseks  valinud Leelo Tungla, Kristjan Jasinski, Heljo Männi,  Ellen Niidu, Hando Runneli, Venda Sõelsepa, Paul-Eerik Rummo, Juhan Liivi, Eno Raua ja Ernst Enno luulet. Kõiki, kes osalesid konkursil, autasustati  aukirjadega ja väikeste kingitustega – pehmete mänguasjadega. Loodame, et  avaliku esinemise kogemus andis õpilastele meeldivaid ja  rõõmsaid emotsioone.

IMG_7507-2

jaan 26

Spordipäev

25. jaanuaril toimus koolis spordipäev. Kehalise kasvatuse õpetajad olid õpilastele välja mõelnud erinevaid talispordi- ja teatevõistlusi ning liikumismänge. Vanemate klasside õpilased  võtsid osa orienteerumisest lähipiirkonnas, kus igale klassile olid eraldatud teatud värvi õhupallid, mis tuli mängu käigus kokku korjata. Samuti läbiti võistlus metsaalusel maastikul. Spordipäev lõppes kelgutamise ja suusatamisega. Soovime, et laste külma talvehommiku reibas meeleolu säiliks ka järgnevatel koolipäevadel.

IMG_7492 (2)

jaan 18

Head teod

Vastavalt vanale kooli traditsioonile algab uus aasta „Heade tegude“ nädalaga. Nii oli ka  sel korral, kui lapsed koos õpetajatega püüdsid teisi aidata ja midagi head teha. Meisterdasid linnumaju, koristasid lund, hoolitsesid toalillede eest, aitasid nooremaid koolikaaslasi, kogusid toitu varjupaiga loomadele. Muidugi teavad lapsed, et häid tegusid tuleb teha pidevalt ja märkamatult: pakkuda istet vanematele inimestele transpordis, aidata ema, veelkord öelda „aitäh“…

Ja see ei vaja erilist põhjust,  head võib teha lihtsalt niisama!

1B - M. Koltšina 1

Older posts «