juuni 08

Põhikooli lõpuaktus

Põhikooli lõpuaktus 15.06 kell 10.00 kooli aulas.

juuni 08

E-õpilaspilet

E-õpilaspileti ehk koolikaardi kadumise või purunemise korral on lapsevanemal võimalus tellida lapsele e-õpilaspileti duplikaat eKoolist. Selleks tuleb sisse logida eKooli keskkonda (http://ee.ekool.eu), avada kasutaja seaded (hammasrattaga ikoon lehe päises) ja edasi koolikaart. Lisainformatsioon: valnes@valnes.ee, +372 6565485

juuni 07

Aktiivne osaleja MÕK-kuu raames

MOK

juuni 02

Käsitöökonkurss „Igaüks võib olla – meister!“

too

Kui keegi arvab, et kenad neiud, tikkimisraamiga käes, kes ristpistes tikivad, on jäänud kaugesse minevikku, siis pole see sugugi nii. Tänapäeva neiud oskavad tikkida ristpistes sama hästi, kui nende vanavanaemad. Kaasajal aga õpivad tüdrukud tikkimist nutiseadmete abil. Jah, see on tõesti võimalik! Õppida võib kõike ja igal pool – tähtis on see, et oleks huvitav ning et uued ja vanad sõbrad kokku saaksid. Maikuus toimus Tallinna Kadaka Põhikoolis käsitöökonkurss „Igaüks võib olla meister!“, kuhu olid kutsutud tütarlapsed, et oma käsitöösoskusi näidata.

Read the rest of this entry »

mai 17

Savilind

11. mail esines meie kooli teater, Liudmila Anatoljevna ja Galina Anatoljevna juhendamisel, Tartus laste ja noorte teatrifestivalil Savilind. Vaatamata varasele väljasõidule ja pikale teekonnale, oli kooli trupi esinemine särav ja väljendusrikas. Lapsed esitasid etenduse Lehte Hainsalu jutustuse "10 kooki"ainetel. Meie näitlejaid tunnustati mitmete autasudega. Õnnitleme lapsi ja kooli teatri juhendajat!

savilind2017

Older posts «