Category Archive: Uudised

sept. 15

Koolisisene fotonäitus „Minu sügis“

Esimene koolinädal algas pildistamisega. Õpilased ja nende õpetajad tegid foto teemal „Minu sügis“. Fotosid sai väga palju, kõik olid eredavärvilised ja ilusad. Tegime neist virtuaalse fotonäituse ja 14. septembril sai igaüks oma klassis imetleda sügise ilu.

sept. 12

Ohutu liiklemise nädal

7.- 11. septembrini toimus koolis traditsiooniline ohutu liiklemise nädal. Iga klass koos oma õpetajaga kordas liikluseeskirju. Tuletasime meelde tänava ületamise reegleid, liiklusmärke, ületasime tänava mööda „sebrat“. Tuletasime meelde ka helkuri kasulikkust ja õppisime, kuidas seda õigesti riiete külge kinnitada. Õpilased lubasid mitte rikkuda liikluseeskirju ja olla tänaval tähelepanelikud.

sept. 02

Õppeaasta algus

1.septembril toimus koolis teadmistepäevale pühendatud rivistus. Pärast pikka vaheaega avanesid taas meie kooli uksed, et anda start uuele kooliaastale. Meie kooli hoov täitus õpilaste, õpetajate ja lapsevanematega. Erilise pidulikkusega tervitasime me esimese klassi õpilasi, neid on meil sel õppeaastal 18. Õnnitlemisest võttis osa ka meie kooli kass Bonja. Meie kooli õpilastele ja õpetajatele tahaks soovida, …

Continue reading »

aug. 24

Aktused 1. septembril

Lugupeetud õpilased ja lastevanemad! Aktused 01.09 toimuvad järgmiselt: 10.00 – 1. kl ja 9. kl 11.30 – 2–8 lihtsustatud õppe klassid 13.00 – 2–12 toimetulekuõppe klassid; hooldusõppe klassid Aktused toimuvad kooli õues.

märts 21

Tallinna Kadaka Põhikooli õppekorraldus distantsõppes

Alates 17.03.2020 töötab kool distantsõppe vormis. Iga kahe nädala järel hinnatakse olukorda ja tehakse otsus distantsõppe perioodi pikendamise vajalikkuse üle.

Older posts «